Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hajópincérnek jó lenni?

Hajópincérnek jó lenni?

Figyelt kérdés
egy ideje motoszkál a fejemben hogy annak tanuljak, de nem tudom hogy mennyire lehet jó. Mármint az hogy az év nagyrészéből utazol és dolgozol, hogyan keresnek stb..
2017. febr. 13. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Napi 16 órát kell dolgozni a hét minden napján és lakhatsz 6 ágyas kabinokban. Baromi jó.
2017. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves egyes válaszoló! Nem tudom, Te voltál-e kint életedben hajón, de a hozzászólásod alapján vagy az '50-es években, vagy egyáltalán nem...

Én 7 évig hajóztam, óceánjárón, bárosként, egyetlen egyszer sem kellett 16 órát dolgoznom!!! Sőt, a kikötős napokon (ami egy héten minimum 3-szor van, de akár 4-szer is, útvonaltóé függően) általában délután 4-kor kezdtünk, és éjfélkor, de legkésőbb 1-kor zártunk, úgy, hogy közben voltak szünetek. Persze, votlak hosszíbb napok, átlagban lehet 10 órával számolni, de soha nem egyhuzamban!

A pénz az itthoni fizetésekhez viszonyítva nagyon jó, főleg, hogy teljes ellátást kaptunk, semmi költségünk nem volt, tehát, amit megkerestünk, az tisztán megmaradhat, ha nem költ sokat az ember a kikötőkben. Arról nem is beszélve, hogy bejártam a fél világot, és olyan élményekben volt részem, amelyek csak nagyon keveseknek adatnak meg sajnos.

Ja, és a kabinok 2 személyesek, de, ha valaki magasabb pozícióba kerül (ami pár év után elérhető!), akkor egyszemélyes kabint kap az illető!

Szóval, mindenképp megéri!!! Persze, nem mindenki alkalmas rá, azért ezt tudni kell!

Kedves Kérdező! Ha van még kérdésed, küldj üzenetet, szívesen válaszolok Neked! :)

2017. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!