Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a fnafot? (five...

Szeretitek a fnafot? (five nights at freddys)

Figyelt kérdés
En szeretem mert jo izgis horror de mar az osztaly tarsaim lejart lemeznek tartjak
2017. febr. 13. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Wááá imádom a FNaFot! Kedvencem marad örökké! Miért lenne lejárt lemez? Az első FNaF játékot 2014-ben adták ki. A Sister Location pedig tavaly novemberben jött ki azt hiszem.
2017. febr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azert mert nalunk tavaly volt nagy durranas es en sem ertem

De az jo hogy sok fnafos maradt meg a vilagon

2017. febr. 14. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a GTA V és a Minecraft is lehetne lejárt lemez, mert azok 2013(GTA) és 2011(MC). Szerintem attól hogy az osztálytársaid annak tartják, még nem az.
2017. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Springtrap-girl ***** válasza:
IMÁDOM a Fnaf-ot 😊😊😊 A kedvencem. Bár én inkább a teóriákat szeretem,de a játék is ultrakirály!!
2017. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nyugi nem vagy egyedül az én osztálytársaim pedig kifejezetten hülyeségnek tartják... Nem baj én szeretem!
2017. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de sokkal jobb játékok is vannak nála =D
2017. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Boró9 válasza:

Én NAGYON szeretem a FNaF-ot! néhány osztálytársam szerint nagyon jó, néhány szerint meg rosz.

Szerintem nagyon jó játék, ÉS NEM LEJÁRT LEMEZ! Az egyik legfelkapottabb horror játék.

2018. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 egy FNAF imádó válasza:
Ez most kérdés? Még jó hogy szeretem. Ahogy a nevem is azt állítja. Az én osztályomban is egy csomó fiú ismeri de nem annyira szereik egyszer megkérdeztem az egyiket hogy ismeri-e azt mondta "igen de egy nagy kalap szar." Lányok közül meg egy valakit tudok hogy ismeri de nem szereti mert neki félelmetes. És szerintem egyik se szereti a horrort. Én vagyok az egyetlen olyan lány aki imádja a horrort és a FNaF-ot.
2018. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is imádom a FNaF-ot, pedig 20 éves vagyok. Az osztályban senki sem ismeri 😂
2018. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Elfelejtettem írni, hogy lány :D
2018. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!