Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek Radics Peti videóit?

Szeretitek Radics Peti videóit?

Figyelt kérdés
Szerintem ezekkel a Facebook idióták sorozattal került fel a csúcsra, bár már előbb kellett volna mikor még a Potter Albertet csinálta. Nagy arc a fazon, a magyar YouTube királya szerény véleményem szerint. :D

2017. jan. 7. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretem Radics Peti videóit mert az, hogy az összes videója csak abból áll, hogy káromkodik nekem nem túl szimpatikus, de ez csak az én szubjektív véleményem.
2017. jan. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
nem tudom ki az, nem is érdekek
2017. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
*l
2017. jan. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon bírom. Egy fáradt nap után jó felmenni a csatornájára és elröhögcsélni a videóin.


Ápolóként dolgoztam és majdnem meglett az ápolói OKJ-m, amikor abbahagytam.

Úgy tudom, Peti ápoló így számomra hatalmas példakép, amiért ennyi szörnyű dolog után amit a munkahelyén tapasztalt, megmarad a humora és ezt a pozitivitást át tudja adni a rajongóinak.

Ezt csak azért írom le, mert amikor elkezdtem ápolóként dolgozni, az első napom után sírva jöttem haza.

Btw: intenzíven és belgyógyászaton dolgoztam.


21/L

2017. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a facebook idióták miatt lett most népszerű. Ma az egész osztályom rikárdóról beszélt, holott eddig nem is ismerték/ követték Peti csatornáját. Én bírom, szerintem vicces.
2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
81%
imádom 1 hete iratkoztam fel pont a Facebook idióták videói miatt NEM LOPOTT!
2017. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
95%
én nagyon szeretem felvagyok rá iratkozva! és ez a komment ''NEM LOPOTT !!!'' :D ;D
2017. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 bulo22 válasza:
100%
Szerintem is nagyon vicces attól, hogy csúnyán beszél ettől igazán vicces.
2017. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem lopitt alig irták tele betűkel meg minden sz@rral alig hasznalt profil elado jelszo noncs email se 1.0000000 Ft euro is johet kesz ennyi
2017. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az egyik legjobb videós : ))))
2017. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!