Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A borászok mitcsinálnak hogy...

A borászok mitcsinálnak hogy milliárdosok? Mennyiért adnak el egy üveg bort? És hol? És még milyen milliárdos nyereség van a borászatban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen borászok, melyik országban?


Magyarországon nincsenek olyan milliárdosok, akik borászatból lettek azok. Az ország kicsi,

a belső piac is. De itt a terület kicsisége is számít. Nincs akkora szőlőtermesztésre alkalmas területünk, hogy hatalmas mennyiséget tudjunk külföldre aladni.

A hazai helyzet fordított. A meggazdagodott emberek játszásiból vesznek maguknak borászatot. Befektetés.

Rengeteg borász van. Sokuk nagyon jó bort készít, de helyi jelentőségű.

A nagyban termelők, s tényleg borból megtollasodottak kevesen vannak, s éppen csak milliárdosok.

S mint egyikük esete is mutatja, nem feltétlenül tisztességes úton.

A minőségi bor sok élőmunkát, szakértelmet kíván, tehát előállítani sem olcsó.

Az árát pedig limitálni kell, mert hiába kiváló, ha nincs rá pénz.

2017. febr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Kedves egyes, ighazán nagyra értékelendő, hogy megpróbálétál értelmes választ adni pistikének, de sajnos hiába. Minden héten felteszi ugyanezt a kérdést csak más szakmával, mert ő milliárdos akar lenni kevés munkával.


Kedvence a méhészkedés, az amerikaiüzletemberség és a bankárság.


Egyébként, kérd4ező, én borászként úgy lettem milliárdos, hogy csináltam egy üveg bort és kiraktam eBay-re egymilliárd forintért. Megvette egy szaud-arábiai méhész-bankár.

2017. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Kettes, nem lehet hogy igazából szaud-amerikait akartál írni?
2017. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!