Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen témájú honlapot készíts...

Milyen témájú honlapot készítsek? HELP. Bővebben lent, lécci NÉZD MEG :DDDDD

Figyelt kérdés
A G-portál honlapkészítőbe profi vagyok, de szeretnék új honalpot és nemtudom miről..nem vagyok ilyesmiben túl kreatív..segítenétek kiválasztani? 14/L, utálom a disney sztárokat.. többi jöhet :P de nem muszáj sztáros rajongói.. szóval BÁRMI , amiről te csinálnál v. szted jó lenne nekem :DD előre is köszi. lécci normális válaszokat..
2010. máj. 8. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

lovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!!!!!!!!!!

Ha késsz kérem a linket!!

2010. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
utálom a lovakat :P
2010. máj. 26. 20:41
 13/16 anonim ***** válasza:
Ákos,Alonso :D Ha olyat csinálnál én tuti nézném,vagy gitárok,vagy ilyen kérdőív... XD
2010. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nembaj mások szeretik legyen benne lóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
2010. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nemfogok :P én nemszeretem a lovakat. nem érdekelnek :)
2010. máj. 28. 13:49
 16/16 anonim válasza:

Én tudok írni javascript-ben meg html-ben mégis 11 éves vok xD De az a lényeg, hogy

nem muszáj g-portálosat csinálni én pl. egy játékot készítek neten ahol csládot lehet nevelni. atw-vel csináltam( [link] Remélem jó ötlet volt ez a játék.

2010. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!