Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legstrapabíróbb...

Melyik a legstrapabíróbb Sthil láncfűrész?

Figyelt kérdés
Sthil láncfűrészt szeretnék venni, nem kimondottan újjat, rengeteg tipusa van , ezért szeretném ha megosztanák velem a véleményüket akiknek van ebből a márkából. Kifejezetten olyan jól sikerült szériát keresek aminek az alakatrészeit nem kell gyakran cserélni és bírják a gyűrődést. Köszönöm

2017. febr. 14. 14:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam Stihl akart lenni
2017. febr. 14. 14:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Stihl 026/Ms 260 ezek az erdőgazdaságilag is könnyű és sokoldalúan elismert fűrészek, nekem is teljesít itthon egy 026 os egy 028 as mellet. Könnyebb, de mégis majdnem olyan erős, sőt, még azt kell mondjam jobban is teljesít! Nem egy mai darab, de az új verzióját az ms 261 et nem mindenki engedheti meg magának! de ez attól is függ milyen célra szeretnéd használni! remélem segítettem!
2017. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. febr. 17. 08:07
 4/4 anonim válasza:
A legtöbb régebben gyártott Stihlben nem kell tul gyakran alkatrészeket cserélni. Ipari célra pl.:a 064 est ajánlom, otthoni használatra pl:.038, 038 farm boss.
2017. márc. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!