Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hitachi cs33eb lánc fűrészel...

Hitachi cs33eb lánc fűrészel mi a probléma?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy hallani valami féle csörömpölést a gép indításakor illetve az elzárásakor, igaz nekem régi Sthil van és ilyen annál nem volt. vagy ezek a gépek már ilyenek ? olyan van benne mindig néztem.vágni vág rendesen de hamar melegszik is 10 perc után gőzölög szinte.komoly munkákra nem is fogtam csak pár nagyobb fát vágtam el hogy könnyen hasithato legyen.


videót mellékeltem :


https://www.youtube.com/watch?v=sa1-_pLu_9E&feature=youtu.be



2016. szept. 7. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Belsőégésű kétütemű motor hajtja, ezért a melegedés nem gondolnám, hogy probléma lenne. :-) A csörömpölő hang, amit leállításkor is hallani, az pedig egy olyan alkatrészből jön, ami a kuplungkosár- láncmeghajtás külső oldalán található. Úgy néz ki, mint egy nagyobb alátét, ami profilra van sajtolva, és zégergyűrű fogja a helyén. Az a szerepe, hogy az edzett acéltengelyen lévő, tűgörgős kuplungkosárnak biztosítani tudjon annyi oldalirányú elmozdulást, amennyi szükséges a lánchajtás önbeállásához. Ha olyan helyzetet vesz fel a meghajtásod, hogy nem feszül ez a rögzítő alkatrész, akkor leállítás után még forog egy ideig, és annak a hangját hallod.
2016. szept. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ ! :)
2016. szept. 8. 14:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ez a te géped ami a videón szerepel,akkor szerintem túl feszítetted a láncot ,lehet nem jól láttam de ahogy elengedted a gázt a lánc azonnal megállt egy pillanat alatt.Feszes lánc kinyír mindent erre nagyon figyelj oda.

Csörömpölés az rendben van ezek a kuplungok ilyenek.

2019. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!