Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretne velem levelezni az,...

Szeretne velem levelezni az, aki 13 éves, szereti az irodalmat és a bioszt, és tud zenélni?

Figyelt kérdés
Nem baj ha valami nem igaz de az lenne a legjobb.
2010. máj. 8. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem a bioszt és citerázom,de a mondat megfogalmazásától hánytam,mert a magyart is szeretem -.-
2010. máj. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudok zenélni

a többi nem igaz rám

2010. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irodalmat szeretem, a többi nem igaz, de a fogalmazásodon lehetne javítani, pl nyelvtan könyv átnézésével.
2010. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Imádom az irodalmat, a bioszt is, és 2 hónap múlva leszek 13 :D
2010. máj. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, igaz, nem a legjobban megfogalmazott mondatom...

Csak az elég rossz érzés, hogy az anyám magyar tanár, az apám meg töri tanár, és ha valamit elrontok, legyen az évszám, vagy egy rosszul megfogalmazott mondat, rögtön le szidnak. A helyesírási hibákról ne is beszéljünk, és ha véletlenül, azt mondom "izé" vagy "hogy is hívják", rögtön fel vannak háborodva. Azt nem gondoltam, hogy itt is így járok...

2010. máj. 9. 08:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen leveleznék veled szeretem az irodalmat meg a bioszt is, csak nem tudok semmilyen hangszeren játszani
2010. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 éves vagyyok, nem szeretem a bioszt, sem a törit sem a magyart (legyen irodalom vagy nyelvtan), a rajzot szeretem, hát cukrász szeretnék lenni, punk és rock zenét hallgatok, általában kedves vagyok az emberekhez, de néha nagyon bunkó, ööö tanulok 5. éve zongorázni, de már 2 évvel magasabb szintű anyagot tudok, akkor gitározom is, akkor semmilyen popot meg diszkók nem szeretek, max. rap még ami szóba jöhet :) z amerikai tinisztárokról hánynom kell, az egyszerűség híve vgyok, stb... ha megtetszettem kedves kérdező írj rám az msn címeddel x)
2010. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát az irodalmat nem igazán, de a bioszt igen, és tudok gitározni meg zongorázni és nemsokára töltöm a 14-et :D
2011. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!