Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nudisták az osztálytárasitok,...

Dtotzol kérdése:

Nudisták az osztálytárasitok, barátaitok, munkatársaitok tudják hogy nudista vagy/vagytok?

Figyelt kérdés

mért nem szeretnétek ha megtudnák


az számít hogy fiu vagy lány az illető?



2017. febr. 15. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Te valami tévedésben élsz. A nudizmus nem olyan, mint mondjuk a homoszexualistás. Miért ne mehetne el valaki egy nudista strandra? Egyszer ilyen strandra jár, egyszer másmilyenre. Ezen nincs mit szégyellni, de nem is kell ezt hangoztatni, mert lehet, hogy valakinek ez ellenszenves.
2017. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Munkatársaim tudják. Van egy kollégám aki szintén, mivel vele találkoztam is ott.
2017. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
46%
Nálunk barátok tudják, anyósom tudja, sógornőm tudja.... mi lenne a gond?
2017. febr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vagyok nudista, de egyszer elmenetem a barátaimmal egy olyan helyre, ahol lehet naturista módon is szaunázni. Utólag nagyon megbántam, hogy elhívtam oda őket. Erre az emberek többsége nem érett. Iszonyatosan prűdek a környezetemben és képtelenek a meztelenséget a szexualitásttól elválasztani. Ha fiú az illető és nudista strandra jár, az csak is meleg lehet, mert egy férfi ugye nem mutatja meg magát más férfiak előtt, ha nő az illető akkor egy prostituált és biztos azért megy oda, hogy felkínálja magát. kb. ezek a sztereotípiák, amik élnek. Szerintem a nudistáknak vigyázni kéne, mert most divat játszani konzervatív erkölcsöst és én azt tapasztaltam, hogy nagyon nehezen értik meg az emberek, hogy a meztelenségnek lehet szabadidős célja és nem csak a szex. Sajnos messze vagyunk a német vagy osztrák FKK-tól. De ki tudja lehet, hogy ez változik majd .
2017. márc. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4


Most amerika a divat


Ne tudd meg milyen prűdek ott az emberek. E nagy világ előtt eljátszák hogy ők vitték véghez a szexuális forradalmat aztán még a bikinisekre is csúnyán néznek. Sima európai fürdőnadrágban bzinak néznek

2017. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
De sima európai fürdőnaciban b!zinak néznek, akkor miben fürdenek a beachen? Azt hittem ezva prűd viselkedés kimondottan kelet-európai szokás.
2017. márc. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

#6



Térdnadrágban. Most már gondolom sejted hogy honnan jött be a térdnadrágos divat a strandokra meg az uszodákba.

2017. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Remélem hamarosan felnő egy nem prűd korosztály.
2017. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg semmi értelme mutogatni magad, nem elég neked otthon a párod,szerelmed előtt mutogatni. Iszonyatos egoisták lehettek és még ráhúzzátok a normális emberekre, hogy prűdek. Az a normális,ha meztelenül csak a párod láthat és nem a félvilág. Meztelenkedj otthon,ha olyan jól esik az az állapot, de minek ehhez nagy társaság. Meg olyanoknak,mutogatni magad,akik,nem kíváncsiak a -szörös fsztokra és egyebetekre, van elég belőle a neten.
2017. márc. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy nudista nem mutogatja magát. Ha valaki a nudizmust választja az a meztelenséggel jár. Mindenkinek a saját döntése, hogy milyen közösségbe megy. Ha te nem vagy kíváncsi más ember f@!@szára akkor ne menj olyan helyre, ahol megláthatod ilyen egyszerű. A prűdséget meg arra mondtam, és mondta egy előttem lévő, hogy azok a közösségi helyek, ahol ha nem is a meztelenség de majdnem meztelenség természetes volt (pl. wellness szaunák, tengerpart stb.) ott terjed a prűd divat. Az nem normális, ha egy nő nem mehet ki ízléses bikiniben, vagy egy férfi fecskében, mert az egyik k@˘!rva, a másik meg b@@@zi. Pedig pontosan ti kedves előző teremtitek meg a prűd divatot. A meztelenség nem egyenlő a szexualitással és ezt a nudisták is tudják. Ha meg valaki coming outol hogy nudista, tessék szíves tolerálni mert civilizált emberek vagyunk.
2017. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!