Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sulirádiózáshoz ötletek?

Sulirádiózáshoz ötletek?

Figyelt kérdés

Szóval..Van a sulinkba sulirádió.És aki tavaly volt a szerkesztője elballagott,és másik suliba ment.Így én lettem a szerkesztője.Eddig nagyon tetszik,szeretem csinálni,de szerintem túl egyhangú,hogy mindig csak zenék mennek.Szóval igen..nekem van 1-2 ötletem:

Példéul aki híresebb az iskolából(pl.boxol,youtubeozik,énekel) azzal lehetne interjút készíteni.Vagy esetleg néha vicceket mondani,vagy ilyesmi.

A viccel viszont az a gond,hogy egyházi lett a sulink a éven és igazából semmi olyat nem lehet bemondani.. :/

De ezeken kívül van valakinek ötlete?Nagyon megköszönném! :)


2017. febr. 16. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálatok van sulirádió? :'(

Nálunk ha bármit is bemondanak akkor nem értesz egy szót se, és soha nem ismétlik meg, tehát ha behívnak az igazgatóhoz és nem hallod akkor az szívás. Tehát ja...a sulim nagyon sz_r.

Amúgy esetleg mondhatnál híreket (nem suli híreket, real life híreket)

(bocs ha béna az ötletem...)

2017. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!