Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szóbelire mibe kell menni?...

Szóbelire mibe kell menni? Úgy értem ünneplő kell vagy az is jó ha csinosabba megyünk pl blúz?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2017. febr. 16. 19:39
 1/4 anonim válasza:

Nálunk nem kellett kiöltözni, anno én piros pólóban, zöld kapucnis pulcsiban és farmerban voltam. :)

Gondolom máshol sem szokás az ünneplő.

Blúz tökéletes, nem kell túlreagálni a szóbelit.

2017. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én tavaly szóbeliztem, mindenki a klasszikus fehér blúz/ing fekete szoknya/nadrág kombinációt viselte (én is).
2017. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én néhány éve felvételiztem, és majdnem mindenki fekete fehérben volt. Én mondjuk nem, és mégis első helyen vettek fel, szóval szerintem elég, ha csinibe vágod magad. Én ilyen alkalmakra úgy választok ruhát, hogy átgondolom elmennék-e benne mondjuk színházba.
2017. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) én is úgy gondoltam hogyha nem fekete fehér akkor valami elegánsabb mondjuk egy blúz :)
2017. febr. 17. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!