Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hamisitottak vagy igazi termékek?

Hamisitottak vagy igazi termékek?

Figyelt kérdés
Ázsia áruházban van sok termék, ami jóval olcsóbb, mint boltban. Elmex fogkrém tegyük fel Tescoban 1600 forint, Ázsia áruházban 600 forint. Tescoban rajta van magyarul is nyilván a leírás, Ázsia áruházban csak és kizárólag német. Ennyivel olcsóbb így egy termék vagy hamis esetleg? Bár fogkrémet miért hamisítanának. Szerintetek?

2017. febr. 16. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van egy ázsiai weboldal leírásában németül feltüntetve a termék? Nekem ez egy kicsit gyanúsan hangzik, át tudod küldeni a linket?
2017. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, lehet picit félreérthetően fogalmaztam, nem weboldal, maga az Ázsia áruház (pláza), ahol ezek a termékek nagyon olcsók!
2017. febr. 16. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem több esély van arra hogy a termék nem hamisított, ha az, akkor nagyobb esélyed van visszakapni a pénzed ha rájössz hogy mégis az. Egy weboldalról nem venném meg, de ha egy boltban van ahol személyesen is látom hogy mit veszek akkor már inkább megvenném. (kivéve ha nagyon gyanúsan néz ki)
2017. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ugyanaz, leszámítva, hogy csak német leírása van a terméknek! 1600 forint helyett 600 forint.
2017. febr. 16. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy Németországból van? Hogyha ugyanaz, de olcsóbb akkor vedd meg.
2017. febr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!