Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tud a blank room soup...

Ki mit tud a blank room soup videóról? (kit lehet benne látni, mit eszik, és miért csinálják vele és kik? és igazi?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg elvont művészi project van fent a youtube-on, sok belőlük ijesztő/abszurd. Majd ezekre kitaláltak mindenféle creepypastát és már azt kezdték el tényként terjeszteni a neten. A creepypasta pedig nem más, mint kitalációs, horror-fanfiction. A legnagyobb hülyeség amikor felteszik a Youtube-ra az állítólagos "deep web" videókat: ha egyszer a nyílt webre simán fel lehet tölteni anélkül hogy bárki letiltaná, akkor teljesen értelmetlen egy sokkal szűkebb rétegnek megosztani egy sokkal elérhetetlenebb hálózaton.


Itt állítólag leírják hogy mi a rejtélyes videó megfejtése:

[link]

Itt állítólag szintén megmagyarázzák:

https://www.youtube.com/watch?v=sFd2wTvhQHg

2017. febr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos az angol tudásom nincs annyira jó h leforditsam, esetleg tudnál segíteni benne ?
2017. febr. 10. 14:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy csak a megoldását/lényegét ?
2017. febr. 10. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

A bábuk egy animációs producer ötletéből jöttek létre. Ezekkel fellépni is jártak, majd az egyik helyszínen elloptak két ilyen kosztümöt. Később kapott egy levelet amibe ez a fenti videó volt csatolva, és ő maga töltötte fel a Youtube-ra hogy megossza másokkal.

A tartalmát illetően nekik sem volt egyértelmű hogy mit akar ábrázolni, de a bábuk mozgása olyan volt mintha egy gyakorlott ember végezné azokat a több héten át betanult koreográfia szerint, és úgy is viselkednek a felvételen ahogy kellene nekik (ahogy a karakter le van írva). Ezért feltételezi hogy aki készítette a videót az ismeri a producer munkásságát és egyfajta fan-videóként küldte el neki. (Így az én értelmezésemben is csak egy művészi project).


És ennyi, tehát eleve Youtube-ra lett feltöltve és nem a sötét webről van (amiről eleve rengeteg kamu beijesztő dolgot terjesztenek). Sosem volt bizonyított hogy egy elrabolt ember lenne a felvételen, sem az hogy egy másik embert eszik. Ezek mind a creepypasta-adalékok.

2017. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem akkor már csak azt nem értem, hogy miért csíkozták ki a csávó szemét, és az miért kezdett el sírni, és miért öklendezte fel a levest??....Eléggé fel kavaró volt nekenm a video, kissé túlreagálom, de most nagyon elkezdtem parni a storyjától is, meg maguktól a bábuktól, szerintem rohadt ijesztők....
2017. febr. 10. 15:14
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg ahogy láttod az az ember aki eszik szószerint retteg, és nem hiszem hogy ezt csak úgy meglehett jászani....
2017. febr. 10. 15:17
 7/7 anonim válasza:

A lényeget már leírták előttem.

A bábuk egy animációs producer tulajdonában voltak, de egyszer ellopták őket a kocsija hátsóüléséről.A producer hozzájutott a videóhoz és eléggé megrémült ,mert a benne szereplő ember kiköpött hasonmása.Ahogy írták korábban állítólag emberi húsból,belsőszervekből készült levest eszik.A videónak van egyébként egy második része amiben mintha egy másik ember lenne.A videó annyiból áll, hogy az ember eszi a levest a két bábú pedig ott áll néhány méterrel mögötte.Az egyikőjük elkezd az fickó felé futni, mintha bele akarna rúgni és itt véget ér a videó.

2017. febr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!