Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki, aki viszonylag jól...

Valaki, aki viszonylag jól rajzol képregény/manga/manhwa stílusban?

Figyelt kérdés

Hali!


Azt szeretném kérdezni, hogy van-e itt olyan, aki jól tud, vagy legalább viszonylag jól tud rajzolni a fentebb felsorolt stílusokban? Ha van ilyen, és egy kis szabadidővel is párosul, lenne kedve egy projektben részt venni? Teljesen hobbi szinten, de mégse elkapkodva a dolgot.



2017. febr. 17. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudni semmit a projektről, nagyon nehéz lesz felkelteni mások érdeklődését, főleg mert ingyen munkára keresel embert.
2017. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt kiemeltem, hogy nem "munkára" keresek embert, hanem csak hobbi yzinten, szabadidő eltöltésre. Közel se gondoltam úgy, hogy dolgoztatás szintjén lenne a dolog. És bocsi, de max annyit árulhatok el az egészről, hogy egy fantasy világban játszódik az egész, és nagyjából a középkori fejlettség van jelen. Elég rég dolgozok a történeten, elég sok jegyzetem van róla, és kezdetben próbálkoztam visual novelben, de ahhoz sajnoa aok minden kellene. Aztán maradtam a képregény/manga/manhwa verziónál, bár sajnos ebben se vagyok olyan jó. Ha már a történetet kidolgoztam, nem szeretnék egy összecsapott illusztrációt adni hozzá.
2017. febr. 17. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Félreértesz. Hidd el, hogy épp elég "munka" van egy képregény megrajzolásában. Akkor is munka, ha hobbiból megy. Próbáld csak ki, vért fogsz izzadni némelyik karakter pózért, mire tökéletes lesz.


Azzal egyáltalán nincs baj, hogy embert keresel rá, mert én is rajzolok képregényt ingyen egy írónak. De ő már alapból úgy is kereste a képregény rajzolót, hogy pontosan leírta, miről szól a története, mutatott példát, hogy milyen az írói stílusa, és ez volt az egyetlen oka annak, hogy felfigyeltem rá. Nem azért javasoltam, hogy fejtsd ki itt, miről lenne szó, mert szívatni akarlak, hanem azért, mert a jó rajzosok többsége szimplán csak átlapozza az ilyen kérdéseket, és annak a történetében fognak besegíteni, aki már úgy köszönti őket, hogy "ez meg az van a történetben, ilyen főszereplő, olyan főgonosz, ilyen stílusban írok én, ennyire hosszú a történet stb.", mert ezzel lehet felkelteni egy rajzos érdeklődését.


Erre persze jöhet az, hogy "kérdezze meg privátban, mindent elmondok neki", de nem így van. Sokan nem merik vagy szimplán nem akarják ezt a lépést megtenni, valaki azért, mert fél, hogy utána nemet kell mondania, ha esetleg nem tetszik neki a dolog, vagy csak szimplán, mert nem akarják erre pazarolni az idejüket. Ha szeretnél valamit, akkor azt a rajzoló képébe kell tolnod, hogy beindítsd a fantáziáját.

2017. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(És ha már a "rajzoló képébe tolás", gyakorikérdéseken egy kicsit nehezebb dolgod van. De még az is lehet, hogy itt is össze jön a dolog. Csak ne spórolj a szavakkal! :) )
2017. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor megláttam a témát, elhűltem pont olyan témában szoktam rajzolni, ha gondolod irj!
2017. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!