Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék olcsón mangát venni?

Hol tudnék olcsón mangát venni?

Figyelt kérdés
Olvastam már pár sorozatot ebben a műfajban és tudom,hogy le lehet tölteni egy csomót, de szeretném ha klasszikus papíralapú, kézzelfogható mangáim lehetnének. :-) És főleg magyar, bár ez nem elég gyakori... :-)

2015. aug. 30. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a lírát ajánlanám, máshol kerestem egy mangát 2000ft, lírába ott volt 300ft-ért.(csak egy példa)
2015. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
apróhirdetés oldalakon nézelődj, nagyon olcsón hozzá lehet jutni használt mangákhoz. Angol nyelvűért a bookdepository.com-on regisztrálj, onnan tudsz rendelni.
2015. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én most a Libriből rendeltem. Törzsvársárlói kártyával 1700 Ft (kártyát személyesen és netről is lehet igényelni)

Igazából kb minden nagyobb könyvesboltba van pl.:Alexandra, Líra, Libri (átlagárba 2000 Ft ) de nekem csak a Librihez volt kártyám

Még online a mangafan (remélem így kell írni) nevű oldalről is lehet 2000 Ft-ért rendelni.

Az a baj, hogy személyesen a felsorolt könyvesboltok mindegyikében

voltam csak ugye bármelyik mangát keresem nincs meg nekik az 1.kötete csak a 10./13 kötet. Szóval ezért is netről rendeltem.

Kicsit hosszú lett. Remélem segítettem valamiben! :)

2015. aug. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha máshol nem, Facebookos mangaeladós csoportokban nézz körül. Ennyit kell beírni, hogy manga eladás és kiad egy csomó találatot, ahol párszáz forintért lehet mangát venni. Az idegen nyelvűek itt is drágábbak, de én pl vettem így egy magyar mangát 400 és egy japán mangát 300 forintért, mindkettőt hibátlan állapotban.
2015. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok segítséget! :-) És 'husleveskocka_': minél hosszabb válasz, annál jobb! ;-)
2015. szept. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!