Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetek pénzt?...

Honnan szerezhetek pénzt? Nagyon fontos 15L

Figyelt kérdés

15 éves vagyok nagyon fontos lenne a pénz.Honnan szerezhetek gyorsan és rendszeresen?

Nyáron tudok menni de az még messze van.Jó sokra lenne szükségem.

Nagyon fontos.Hová tudok elmenni?


2017. febr. 18. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy csak diákmunkával vagy kérsz zsebpénzt a szüleidtől ez a két megoldás van csak.
2017. febr. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néha kapok zsebpénzt néha nem az anyagi helyzetük miatt most a télen a tüzelő miatt csak heti egy zsebpénzt kapok vagy annyit se.Milyen diákmunka van ami jól fizett?
2017. febr. 18. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A diákmunka nagyban függ attól hogy kinél, hol, mikor kell és kiknek szól. Nem lehet erre általános választ adni. Az amúgy általánosan jellemző hogy főleg a 16 éven felülieket keresik, ha nyárig nem töltöd be ezt a kort akkor kevesebb esélyed lesz dolgozni is. De ez megint attól függ hogy hol élsz és majd milyen munkakörökre keresnek embert. Ezt senki nem látja fél évvel előre.
2017. febr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Decemberben leszek 16.

Ahol lakom elvileg lehet menni 15 évesen de ez nem biztos.

Ösztön dijat most igényeljetek vagy csak a következő tanfolyamra?

jó tanuló vagyok olvastam hogy az átlagomal havi 25 erzet kaphatok.

2017. febr. 18. 11:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Bárhová lehet menni 15 éves kortól iskola szünetben és szülői engedéllyel. Csak kevésbé hirdetnek meg ilyen diákmunkákat, hanem többségében 16 évest vagy idősebbeket keresnek, legalábbis idén ezt lehetett mindenhol hallani.
2017. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ugorj át hozzám néha másfél-két órára.
2017. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak olyat vállalok ami legális :)

Hol keressem? sehol nem találok olyat ahova 15 évesen mehetek.

2017. febr. 18. 12:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyári szünet előtt kezdd el nézni. A 15 évesek csak iskolai szünetben dolgozhatnak, pont ezért keresnek főleg 16 éveseket vagy idősebbet, mert ők iskolai időszakban is mehetnek. A tavaszi szünet csak egy hét, az elég rövid idő. A nyár viszont 2,5 hónap.
2017. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De nekem most kellene nyáron már másra kell.Elég bonyolult a helyzet.Vemhes lett a kutyám és rá kellene venni neki megfelelő táplálékot aztán a kicsikre.
2017. febr. 18. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!