Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyikre van több esély? Ha...

Melyikre van több esély? Ha rákos leszel, vagy ha homoszexuális?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a rákra nagyobb az esély. Volt már basalioma nevű bőrrákom, mert a körülmények összejöttek a kialakulásához. Sok stressz ért egyszerre, plusz még 5 panorámaröntgen is besugárzott, plusz keveset aludtam ezért ideje sem volt az immunrendszeremnek leküzdeni a megkergült sejteket. És ahogy megbetegedtem, úgy is gyógyultam meg, tehát kiegyensúlyozott élettel és némi hatóanyagok alkalmazásával, meg sok alvással.

Az említett sok stresszt nem tudtam elkerülni mert tőlem független események történtek, például mindkét idős szülőt elveszítettem plusz a testvérem is elvált, stb. Ahogy azt sem tudtam előre hogy a sok röntgensugárzás kerülendő lenne ilyen állapotban, ahogy azt se hogy nem ártana minél többet pihenni. Hisz előtte rák analfabéta voltam ahogy más is.

A rákkal ellentétben homoszexuális az biztosan nem leszek mert nem szimpatikus dolog számomra. Így el tudom kerülni. Ilyen egyszerű.

49/F

2017. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! (nem én pontoztalak le, te legalább válaszoltál)
2017. febr. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!