Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kamionsofőr munka mennyire...

Serpent kérdése:

A kamionsofőr munka mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
Tudnátok példákat mondani amikor valakit megvertek, megöltek a háta mögötti félpótban lévő milliós áruért? Erre mekkora az esély? Hogyan tudjátok az ilyeneket elkerülni?

2017. febr. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elkezdik kipakolni a pótot, te pedig nem szállsz ki arcoskodni, nem hiszem hogy fognak veled foglalkozni. Le kell szarni. Majd fizet a biztosító.
2017. febr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nem veszélytelen. Ott van mögötted az áru - én vittem már 100 milliós értékű rakományt is - egyedül alszol, sokszor csak a kertek alatt, mert az autópálya parkolókban kevés a hely már estére.


Alapszabály, hogy nem szabad ugrálni, ha viszik a rakományt maradj nyugton, ha nem hősködsz, jó eséllyel nem fognak bántani, maradj a seggeden a fülkében. Hívj rendőrt, nem vagy Rambo, majd kinyomozza a yard - ha akarja - az ügyet.


Ha lehet kivilágított parkolóban állj meg, ahol mások is vannak, be van kamerázva - persze könnyű mondani ezt, csak mint írtam, a parkolóhelyek száma, az kb. fele a kamionok számának egész Európában.


Senkinek ne állj meg, akármit mutogatnak, ne vegyél fel stoppost, mindig zárd az ajtókat.


Figyelni kell a migránsokra, az én kocsimon is voltak, még 2002 - ben, 8 személy, még a francia oldalon leszedték őket, az a baj, hogy míg régen csak felmásztak a kocsikra, ma már agresszívek is.


Merkel mama a közelmúltban engedett be Európába kb. 1 - 1.5 millió, közel - keleti, javarészt fiatal férfi, tök vadidegen bevándorlót minden papíros nélkül, úgyhogy nincsenek illúzióim, sok baj lesz még.

2017. febr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100 millio olyan nagy cucc? :D sztem mar nagyobbat is vittel csak tudod. En multkor 33 db kawasaki motort vittem, azok is olyan 150 milliot erhetnek, de amikor tele potkocso kavet viszel pl.vagy dohanyt az meg joval tobbet erhet
2017. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csak nem tudod *
2017. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy haverom.Ő parfűmöket vitt közel milliárdos tételben
2017. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!