Aztaleborult kérdése:

Hisztek istenben?

Figyelt kérdés
Amikor imàdkoztam istenhez mindìg megkaptam amit kértem. Tényleg isten segìtett vagy a vonzàs törvénye? Egyszer megjelent àlmomban isten. Sima àlom volt vagy isten? Kinek mi a véleménye? Esetleg tapasztalatok?

#vallás #Isten #hit #vonzàs törvénye #imàdkozàs
2017. febr. 19. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Reális, emberi erővel elérhető dolgokat kértél, vagy esetleg olyan amiben a véletlen is közrejátszhatott? Ez esetben te magad érted el saját erőből azt, vagy csak szerencséd volt egy feltehetően eleve nagy eséllyel megtörténő eseményben. A vonzás törvénye sem létezik, egyedül a pozitív gondolkodás és a saját közreműködésed árán kaphatsz meg dolgokat.


Mert gondolom nem olyan dolgot kaptál meg, ami normális esetben még véletlenül sem történhetne meg. A saját tudásodat és képességeidet kellene felismerned és megbecsülnöd, nem kitalált alakok ajándékaként tekinteni arra amit kaptál.

2017. febr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en hiaba imadkozom hogy jobb legyen, ha van isten akkor az utál engem, mar a szaras is egyre nehezebben megy.
2017. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egy példát megemlítek. az orvosok azt mondták nem lehet gyerekem. volt pár vetélésem is. imádkoztam és 2 hónap múlva teherbe estem, azóta megszületett :) lehet véletlen de nem tudni.
2017. febr. 19. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor isten kivetelezik egyesekel biztos, mar ez is pofara megy.
2017. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
36%
Én hiszek Istenben. Ha kérek valamit, és megérdemlem teljesíti. De ha nem is teljesíti, akkor sem rendül meg a hitem benne. Végül is bánatra boldogság jön.
2017. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Isten nem a három kívánságot teljesítő csodalény. Nem a csodákért kell hinni Istenben, hanem keresni kell az élet eredetét és értelmét.


Honnan van maga az élet?

Miért több az ember az állatnál?

Miért élünk, ha úgy is meghalunk?

Mi lesz velünk a halál után?

stb. stb. stb.


Istenben meg lehet találni a választ, hiszen a lélek tovább él a testi halál után, van feltámadása az embernek Jézus Krisztusban, e földi élet csak egy iskola.

2017. ápr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,mit értünk azalatt,hogy isten.Embermintára elképzelt ,érzékelő,gondolkodó,akaró,cselekvő létező?Abban nem igazán hiszek.
2017. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!