Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem elérhető magyarorszá...

Miért nem elérhető magyarországon a gamekit? Miért nem elérhető magyarországon a gamekit? És van hozzá hasonló oldal?

Figyelt kérdés
A gamekit csak külföldről érhető el én meg vpn-nel kénytelen voltam megoldani de felfüggesztették az accomat.Van hasonló oldal ami magyarországon is elérhető?

2017. febr. 19. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen oldalak nagy része átverés illetve olyan szabályokat állítanak fel ami által te ingyen dolgozol hetekig egy el nem érhető nyereményért, miközben mindenki nyereséget szerez a tevékenységedből, csak te nem. A refer linkes piramisjáték-rendszer pedig eleve bukás.


Ha visszaszámolod a beleölt időt és a nyereséget, akkor pár forintos órabér jön ki, jobb esetben pár tíz forint. Normális ember nem dolgozik bőven 100 forintos órabér alatt akkor sem, ha csak a neten kell érte kattintgatni.


Már az több tízszer kifizetődőbb művelet ha megkéred anyut hogy adjon egy ezrest, és azonnal kerestél ezer forintot. Az ilyen oldallal ezer forintot csak több hét alatt tudsz összeszedni, több tíz-száz órányi munkával. Csak amíg ez nem esik le az embereknek addig beleugranak mindenféle kétes de jól hangzó, könnyen megkapható nyereménnyel kecsegtető online munkába.

2017. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Ez szép és jó , de nem ez volt a kérdés. Egyébként már én is kerestem hasonló oldalt de nem találtam.
2017. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!