Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tetszik a csajoknak...

Miért tetszik a csajoknak jobban egy náluk kb 30 cm-el (ha nem több) magasabb srác, mint egy velük azonos magasságú vagy épp pár cm-el magasabb?

Figyelt kérdés
Erre jobb példa nincs is a diszkónál, ott látom hogy a méreteim (mivel nem vagyok egy magas srác 165cm-el) tőlük sokkal-sokkal magasabb srácokkal kavarnak. Ami: 1. Elég viccesen néz ki.2. Nekem nem jut alacsony csaj.3. Ezekhez a srácokhoz illő csajok ott ácsorognak, hogy valaki vegye észre őket, persze akik náluk magasabb. Vélemények?
2010. máj. 9. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

én pl alacsony vagyok, de nekem is a magas pasik tetszenek (min 170 cm), mert sokkal jobban néznek ki, szebb a testük (számomra)


nem igazán érdekel, h hogy nézünk ki egymás mellett

2010. máj. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alacsony pasi mellett nem lehet magassarkút felvenni. :-(

Életemben először van alacsony pasim, és emiatt már egy éve nem vehettem fel magassarkút, mert engem nagyon zavar, ha én vagyok a magasabb. Eddig 180 cm volt a minimum férfimagasság nekem, ő 172. Viszont beleszerettem, így számomra nem volt kérdés, hogy feladom az elveimet :-)

2010. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És? Talán nekem jobb? Itt vagyok 186cm magas, mégsem megyek el ilyen helyekre, te legalább ott vagy, próbálkozz.
2010. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!