Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Földesútra...

Mit gondoltok? Földesútra mennyire előnyös a sportlégszűrő?

Figyelt kérdés
Egy derbi senda r 50 ről lenne szó. Múltkor kipróbáltam úgy, hogy levettem a légszűrő gumit, így sokkal jobban ment. És arra gondoltam mi lenne ha vennék rá egy sportlégszűrőt? Csak az a baj, hogy földesen használom. Tehát soka a por. Nem tudom hogy megérné e? Lehet többet veszítenék mint amennyit nyernék? Sokkal jobban menne az biztos. Kérdés, hogy mennyire lenne káros a motor számára? Mennyire tud port beszívni? Esetleg heti szinten vagy 2 naponta... épp hogy használnám.. kipucolnám a légszűrőt.

2017. febr. 22. 10:15
 1/1 anonim válasza:
Én nem raknék rá, nem biztos, hogy megéri. Bár, a földes út az nem feltétlen jár nagy porral, ha nem poros akkor (annyira) nem vészes. Ha igen akkor nem éri meg szerintem.
2017. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!