Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy valósíthatom meg ezeket?

Hogy valósíthatom meg ezeket?

Figyelt kérdés

Üdv!

Van pár dolog, amit megtennék, csak mivel csóró vagyok, nem fog menni.

Vállalkozás: nincs pénz (hitelfelvétel kockázatos)

Jogsi: nincs pénz


2017. febr. 22. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Munka: lesz pénz.
2017. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Képzeld el, dolgozom. Sőt, most megyek majd egy jobban fizető helyre. Bár az is kevés, hogy kinyögjem a KRESZ-tanfolyam díját.
2017. febr. 22. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen palyazatok kezdo vallalkozoknak. Beadod a palyazatot mit szeretnel milyen vallalkozast, hol, mennyi penz lenne eleg hozza. Azt elbiraljak,hogy erdemes e ilyen uzlet arra a hyelyre menni fog e pl nezik hogy milyen messze van hasonlo uzlet mint amit akarsz nyitni. Azt is nezik te hogy nezel ki!!! Bele illesz e majd abba az uzletbe. Pl ha konditermet akarsz nyitni de te 200kg vagy akkor az nagyon hiteltelen. Ha fodraszatot de a hajad egy szenakazal megint bukta. Ilyenek. Ha megnyered a palyazatot akkor meg remelhetoleg mar mindent ki tudsz fizetni, jogsi, lakas stb..
2017. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én egy zöldség-gyümölcs feldolgozó üzemről fantáziálok. Munkahelyet is tudnék teremteni olyan embereknek, akik már annyira nem bírnak dolgozni.

A terményeket bérlet földeken termeszteném.


Jó lenne, de álomszinten fog maradni van egy sejtésem.:/

2017. febr. 22. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Ha javasolhatnám először ne mások foglalkoztatásán gondolkodj. Ez szerintem egyebkent megvalosithato, jo ötlet! Csak első időkben csaladi vallalkozasban kellene gondolkodnod ha ilyen vallalkozasban gondolkodsz. Ez nagyon sok meloval jár egyebkent... Sok sikert kìvánok, szerintem meglesz ;) kellő elhatározás es szó szerint gyümölcsöző lesz a vallalkozasod
2017. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Remélem, lesz belőle valami.

Szeretnék jó pár embert foglalkoztatni.

2017. febr. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!