Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki használta már a wiro...

Valaki használta már a wiro nevű behúzószalagot?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy komolyabb behúzószalagot meg egyre több ilyen munkám lenne, de valahogy nem tudom elhinni hogy úgy működik ahogy állítják, esetleg valakinek tapasztalat?

2017. febr. 22. 17:32
 1/7 anonim válasza:
Katibliz Kompakt sokkal jobb.
2017. febr. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az mitől jobb, nekem nem az áttolással van bajom hanem hogy szigszalagozni kell meg beszakad meg ilyesmi, a harisnyát már próbáltam de egy szar sok idő megy vele el, meg az is úgy tökéletes ha szigszalagozom.

Itt meg pont az a lényeg hogy gyors a csatlakoztatása meg gyors a leválasztása, van másik ilyen a piacon ami ilyenre jó. Meg most felcsavarok egy fejet hogy áttoljam majd azt lecsavarom rácsavarok egy harisnyát ami csak szenvedés felrakni, utána újra...

2017. febr. 22. 19:30
 3/7 A kérdező kommentje:
innen rendeltem ha még nem ismered www.wiro.hu
2017. febr. 22. 21:01
 4/7 anonim válasza:

Eddig én a haupat használtam, viszont voltam egy előadáson ahol meg tudtam venni 20% kedvezménnyel ezt a wiro behúzót, annyit így megért, azóta is azt használom.

Jó választás volt mert szerintem csak a 3,8 mm et érdemes megvenni belőle. A nylon itt sem jó ahogy sehol sem, egyetlen egy bajom van vele hogy a betolást segítő kupakok elkopnak egy idő után de nem drága így vettem belőle egy pár csomaggal. Csak ajánlani tudom.

2017. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is a 3,8 vastag wiro behúzószálat vettem, már megjött. Ki is próbáltam és valóban megfogja rendesen. Gyorsan könnyen csatlakoztatható össze is szét is. Majd hétfőn be is fogom munkára, majd ott kiderül milyen.
2017. febr. 25. 17:55
 6/7 anonim válasza:

Én ezt a készletet vettem [link]

valóban könnyebb vele dolgozni, viszont kár hogy csak 10 m es behúzóval van készlet így vettem hozzá egy ilyet is

[link] így már teljes a kép :D

2017. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt és valóban jó, nem gondoltam volna hogy ennyire könnyű használni, bár az elején volt egy fél óra hozzászokás, de utána... fele annyi idő alatt végeztem a munkával mint amúgy.
2017. febr. 28. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!