Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy Al Fakher...

Mennyibe kerül egy Al Fakher dohány?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül most egy Al Fakher vizipipa dohány?

Tudom hogy 2000ft körül van, de pontosan mennyi?

Melyik a legjobb ízesítés?



2017. febr. 22. 21:42
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
2190 egészen pontosan, és ízlése válogatja, a mentás-citromos egy tuti választás, de elég sok íz van, kérdezd végig a kínálatot, és válassz, ami tetszik, Al-Fakher általában jó szokott lenni. Személy szerint nekem a banános és a vegyesgyümölcs nem jön be annyira, a többivel nem volt gond :)
2017. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kiwit vettünk pár napja egy este alatt el is fogyott nagyon jó ajánlom hozzá az UNICREAM-et (universalvaporcream [link] nekünk nagyon bevált dohánnyal viszont szerintem úgy tömd hogy alulra krémet aztán rá dohány és a tetejére még egy kis krémet de ne túl sokat mert ha sokat nyomsz nem éri elég hő a dohányt jobb íz több füst hosszabb pipázás a maracujásat és a tropic-osat próbáltam nagyon ók:)) bő füstöt! :D
2017. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bolek Attila válasza:
Ha jo olcso dohány kell ( Al Fakher ) akkor ha van egy kis pénzed akkor Kairoba 1 killó 1300ft korul van
2017. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!