Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül az Al Fakher...

Mennyibe kerül az Al Fakher dohány (vízipipa) és lehet kapni ásványi köveket dohányboltban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 20:45
 1/2 anonim válasza:

Az Örs vezér téren, a Fehér út 1. szám alatt metróból kifele jövet jobbra, 0-24 dohányboltban kapható, úgy emlékszem 1700-1800 forint körül (csak kp. fizetés). Remek a választék, de pont ebből nem tudom, mennyit találsz majd.


Shisharoma kő kapható a Mexikói út metrómegálló kijáratával szemben biztosan, és bizonyára sok egyéb helyen, amiről én sajnos nem tudok.

2015. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod,de nem említettem,hogy pesti vagyok,szóval majd ha arra járok talán benézek,bár 200 km-re van tőlem :) De majd a városban körülnézek hátha lesz,csak az árára voltam kíváncsi.
2015. márc. 22. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!