Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A házi vízipipadohány készítés...

A házi vízipipadohány készítésénél a glicerint fel kell főzni?

Figyelt kérdés
Eleinte úgy terveztem, hogy megpörkölöm kicsit, mert a legtöbb helyen úgy láttam az elkészítési módját, viszont ma láttam egy olyat, ami 1 kanál mézet mikróban felmelegítve és abba két kanál glicerint. Az első verzióban szinte kötelezőjelleggel írták, mert magában mérgezőnek számít, állítólag. Mivel túlvásároltam magamat glicerinnel, illetve nem akarom felrobbantani a Parlamentet ülés közben, szeretném felhasználni. Arra lennék még kíváncsi, hogy lehetne-e sima ízesítőt készíteni? Szörppel állítólag lehetséges (mondjuk kétes, mert a szén a cukrot megégetheti), gondolom ezek a 90 Ft-os etiles aromák nem jók hozzá. (Pedig jó lenne, mert szerintem betonkerítés ízesítésben is van itthon....). A sima ízesítés shiazo-hoz kéne jobban. :)

2017. febr. 23. 20:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Hogyha, esetleg valaki megtalálná a kérdést és érdekelné a téma, annyit tudok, hogy az alkoholos ízesítést kell "kifőzni", vagyis az alkoholt belőle, hogy ne juthasson a tüdőbe, még annyit, hogy bepróbálkoztam az aromával, csak kíváncsiságból, nem, hogy nem lett intenzív, erre számítottam, már illatából is, de ráégett a páncélfóliámra, ami jót nem jelent, illetve hiába volt hozzá megfelelően adagolva a glicerin, ami ugyebár a füstöt adja, sajnos nuku hatás. Szerintem annyi a probléma, hogy mivel ez sima ízesítés volt a főzés során elbánhattam a glicerinnel is, még van egy konyakmeggyes dohány próba, őt hagyom 1 napig állni, aztán megpróbálom azt is és jelentkezek erről is, hátha jobb lesz az eredmény. :)
2017. febr. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!