Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Abortusznál a tágítás mennyire...

Abortusznál a tágítás mennyire fáj?

Figyelt kérdés

nem kérek rosszindulatu kommenteket szimplán egy kérdést tettem fel.

nem tarthatom meg mivel iskolába járok szükös az anyagi hátterünk és albérletben lakunk.

csak szeretnék választ kapni a kérdésemre mert azért félek..

17 éves vagyok.



2017. febr. 23. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem kellemes...Maga a tágulás nem nagyon borzalmas,de mikor felhelyezik a tágítót ,na azt nehéz kibírni könnyek nélkül .
2017. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
66%

Szia! Én őszintén szólva nem emlékszem, mennyire fáj.

Viszont nagyon kérlek, gondold meg nagyon jól, amit tenni készülsz!

Nekem is volt abortuszom, és az azóta eltelt 16 évben kb minden nap (!!) megbánom.

Én nem tudtam akkor, hogy Ő ezt érzi, átéli, és hogy már embrió korában is szereti az anyukáját.

Most majd itt biztos a többiek leírják neked ezeknek az ellenkezőjét, de a pszichológiai kutatások ezt bizonyítják.

TUDOM, hogy a mostani közfelfogás szerint őrültségnek tűnik megtartani ezt a babát, de ha ott volnál az Ő helyében, talán el sem hinnéd,hogy az anyukád ki akar dobatni erről a finom, meleg, kuckós helyről őbenne.

Kérdezz meg sok olyan embert, aki fiatal anyukától, nehéz anyagi körülmények között született, hogy mostani eszével azt kívánja-e, bárcsak elvetette volna anno az anyukája!

És hogy jó lelkiismerettel dönthess, légyszi keresd fel a valasszukazeletet.hu-t, vagy az Alfa szövetséget, vagy a Kiáltás az életért-et, hogy segítsenek együtt gondolkodni, mielőtt végleges döntést hozol! Lehet, h lesznek pl. anyagiakkal kapcsolatban olyan jó híreik, amikről most nem tudsz! Aztán utána azt döntesz, amit gondolsz. Kérlek!!

2017. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
91%
17 évesen nem hiszem, hogy véletlenül teszed itt fel ezt a kérdést! A nem tarthatod meg, kicsit olyanra hajaz nekem, mint mikor kiskutyát vittem haza és anyukám nem engedélyezte. Nem tarthattam meg. A gyermekeddel kicsit más a helyzet. Megtarthatnád (jogiliag sem lenne szabad belehajszolniuk ebbe) és vannak is segítő szervezetek, ahol még szállást is tudnak biztosítani,bár gondolom, nem ez jár most a fejedben. Mindenkinek másként fáj a tágítás, lehet nem fogsz belőle érezni semmit, de lehet nagyon fog fájni. Gondolom altatásban végzik. Másnak is becsúszik a baba, akár 17 évesen is. Van, ahol a család összeszedi az erejét és segítséget adnak, nem fordulnak el. Sok támogatást is kaphatnál, ahhoz, hogy te és a gyermeked ne kényszerüljön erre a megoldásra. Az iskolában is van lehetőség arra, hogy akár magántanulóként, akár estin befejezd. De értem, nem állnak melléd. Lehet te vagy az a kislány, akit a nővére állított választás elé. Borzasztóan sajnállak, nagyon nehéz döntésbe lettél belehajszolva, aminek neked kell majd elsősorban cipelned a súlyát.
2017. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon fáj...
2017. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!