Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyveket tudtok ajánlani?

Könyveket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Éppen óriási könyvhiányban szenvedek.

Előnyt élveznek azok a könyvek, amiknek van folytatásuk. Imádom a sci-ficet, vagyis amik valami különleges világban játszódnak, de egyébként bármi más jöhet.

amiket ne írjatok, mert már olvastam:

Éhezők Viadala trilógia (rajongó lettem :D)

Harry Potter (évek óta HP fan vagyok)

Narnia krónikája

Párválasztó sorozat (ha valaki ismerné)

plusz kíméljetek meg a SZJG, Bexi, és Hűvösvölgyi sulitól is, mert bár mindet olvastam...hát nem valami nagy tartalommal rendelkeznek.

Egyébként rengeteg mást is olvastam, sosem bírnám felsorolni, csak ezek azok, amik elég híresek ahhoz, hogy írjátok őket. Előre is köszi a választ. 14/L



2017. febr. 25. 09:47
1 2
 11/14 anonim válasza:

Hát én a:

Percy Jackson sorozat-ot(görög mítológia)

Michael Vey sorozat(hasonlít a Percy sorozathoz de azért más)

Fallen sorozat(angyal)

Időtlen szerelem sorozat(időutazás)

Touch sorozat(fantasy)

ha egy kicsit tragikusabb könyvet szeretnél olvasni akkor javasolnám a:

Port Fare triológiát(bár nem annyira tragiikus)

Csak lélegezz! triológiát

ha inkább szerelmeset akkor a:

Bizonyosság-ot.

Nem tudom milyen témába tartozik de Sarah J. Maas-tól az Üvegtrón sorozatot.Nagyon jó!

2017. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A Percy Jacksont olvastam és nem igazán jött be. A Fallent is ismerem, viszont az Üvegtrónnak utánanéztem és Wow! Köszönöm
2017. febr. 27. 18:52
 13/14 anonim válasza:

Gyűrűk ura

Twilght

2017. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

uhh, a Twilighttól a hideg is ráz :D

nem bírom a vámpírokat, szerintem az összes róluk szóló sorozat, könyv, ill. film úgy nevetséges ahogy van.


Gyűrűk Uráért ment a zöld kéz, mert bár természetesen ismere, nem jutott eszembe, hogy el is olvassam.

2017. aug. 10. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!