Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk ti járnátok egy olyan...

Fiúk ti járnátok egy olyan lánnyal akinek ha nem tetszik valami megverne?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi?:D

Nem. De nem ütnék vissza, csak lefognám, ha erre kerül a sor.

2010. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hmm kis szado belefér.:D
2010. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végül is lehet. Ugyan engem arra tanítottak, hogy nőt nem ütünk meg, úgy gondolom, ez visszafelé is jogosan elvárhatom. Ha nem, akkor szivesen eldöntöm ki az erősebb.
2010. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha verekedni készül, akkor majd a falhoz szorítom, leteperem és jól megszekszualizálom. Utána egy ideig tuti, hogy nem jut eszébe a verekedés. :-)
2010. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En egyszer mentem neki a fiúmnak, mert...nah mindegy összebalhéztunk de õ nem ütött vissza, es nem is eroszakolt meg -.-" csak lefogott...aztan en annyira kapaloztam , h mindketten a foldre estunk. Aztan elkezdtem kinomban nevetni, h nem birok vele , azutan o azt mondta h nagyon hulye vagyok..es nevetett o is velem.


Megerdemelte volna h megverjem ha megtudtam volna verni, de ahm azt azert tiszteltem benne h nem vagott meg, meg is jegyeztem ezt a gesztust. Jobban is tisztelem ezert...meg akkor ha megerdemelne sokszor..

.

2011. dec. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!