Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem fogják hagyni hogy kilépje...

Nem fogják hagyni hogy kilépjen ugye?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki a Hős utcában lakik. A bátyja tagja volt valami én tudjam milyen bandának, akik drogot árultak. Mikor a barátom 15 lett, ő is belépett ebbe a bandába, és magára tetováltatta a jelüket is vagy mit. Nagyon jól csinálta, és mára (17 éves) elosztó is lett. Sok bevétele volt ebből a családjának, aki nagyon szegény. Nemrég megverték a barátomat, mert, ha jól értettem lehúzta a WC-n a drogot, amit tovább kellett volna adnia az utcai árusoknak. Ő kijelentette, hogy elege van, ki akar szállni. De a főnöke nem hagyja, elköltözött a családjával, de oda is követték, kb naponta megverik. A főnöke azt mondta, ha ingyen dolgozik 3 hónapig, utána békén hagyják. Ő elfogadta az ajánlatot, de nem hinném, hogy be fogják tartani.
2017. febr. 27. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik filmben is volt ez...?
2017. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtommal egyikben sem, de ki tudja. Ha megtalálod azt a remekművet elküldhetnéd nekem is
2017. febr. 28. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!