Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Légyszi mondtok jó animéket?

Légyszi mondtok jó animéket?

Figyelt kérdés

Teljesen kifogytam az ötletekből,hogy mit tudnék nézni.

Amiket nagyon szeretek:Bleach,Fairy Tail,Naruto/Naruto Shippuden,Kyoukai no Kanata,Orange,Uta no Prince-sama,Fullmetal Alchemist/Fullmetal Alchemist Brotherhood,Noragami/Noragami Aragoto,Nanatsu no Taizai,One Piece,Gintama,Kyoukai no Rinne,11eyes,Attack on Titan,Blue Exorcist,Soul Eater,Hunter x Hunter,Inuyasha,Ueki no Housoku,Hyouka,Chrono Crusade

Előre is köszönöm a válaszokat;)



2017. febr. 27. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hataraku Maou-sama!

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Gosick

Magi: The Labyrinth of Magic

Mahou Shoujo Madoka Magica

Kekkai Sensen

Baccano!

Tengen Toppa Gurren Lagann

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

SKET Dance

Assassination Classroom

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Barakamon

Alderamin on the Sky

Tasogare Otome x Amnesia

2017. febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondok neked jó animéket: jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék jó animék
2017. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az elsőtől köszönöm szépen,igyekszem megnézni őket,a másodikon meg kiégtem és tőle is köszönöm,de monjuk szerintem most mindenki furán néz rám,hogy ilyenkor általában lebunkózni szokás azt aki ilyet ír,de én akkorákat bírok ezeken röhögni...XD

ui.a Hataraku-maou samát meg elfelejtettem odaírni,de tényleg kösziiiiii

2017. febr. 27. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak viccnek szántam, nem akartam bunkózni ;)
2017. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pont azt mondom,hogy én ezt egyáltalán nem tartom bunkóságnak,csak amikor hasonló jellegű kérdéseket olvasok,és például múltkor odaírta valaki viccből azt,hogy Dóra a felfedező,én majdnem leestem a székről,a többiek meg teljesen kiakadtak.De tényleg vicces volt,és egyáltalán nem vettem bunkózásnak:)
2017. febr. 28. 14:07
 6/18 anonim ***** válasza:
Dóra a felfedező, mint anime? :D Az mindenképpen jó poén volt :)
2017. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na mondom én!Mindenki csak szidta,én meg már majdnem a székem alatt kötök ki.
2017. febr. 28. 17:29
 8/18 bettykeke válasza:

Makai Ouji: Devils and Realist

Kuroshitsuji(Black Butler)

Bungou Stray Dogs

Code: Breaker

D.Gray-man

D.Gray-man Hallow

Diabolik Lovers

Dance with Devils

Seikon no Qwaser

Hakkenden: Touhou Hakken Ibun

Hakuouki

Kyou Kara Maou

No.6

Noragami

Norn9: Norn+Nonet

Owari no Seraph

Pandora Hearts

Phantom: Requiem for the Phantom

Psycho Pass

Saint Beast

Servamp

Tokyo Ghoul

Trickster

Touken Ranbu - Hanamaru

Yu Yu Hakusho

Watashi ga Motete Dousunda

07-Ghost

Amnesia

Brothers Conflict

Chaos Dragon

DRAMAtical Murder

Kamisama Hajimemashita

Monochrome Factor

Ouran High School Host Club

Yuri!!! on Ice

Air Gear

Spiritpact

Super Lovers

Marginal#4: Kiss kara Tsukuru Big Bang

Death Note

Rewrite

Yume-iro Patissiere

Masamune-kun no Revenge

Kuzu no Honkai

Vampire Knight

Bloodivores

Ao no Exorcist

Aoharu x Kikanjuu

Code Geass

91 Days

K

Jó szórakozást!!!

(Egyébként én is szeretem a naggyát abból amit leírtál :))

2017. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,lesz mit nézni:)

Az Amnesiát a Vampire Knightot és a Death Note-ot már láttam,és szeretem is őket.A Kuroshitsuyit és a Tokyo Ghoul-t pedig oda is írhattam volna,de valamilyen oknál fogva nem tettem XD

Tényleg nagyon köszönöm:)

2017. febr. 28. 19:27
 10/18 anonim ***** válasza:

akame ga kill

sao

Nejimaki seirei senki

rakudai kishi no cavalry

Shinmai Maou no Testament

Owari no Seraph

D gray man

Danmachi

Date a live

Taboo tattoo

Triniti seven

No game no life

Tokyo ghoul

Claymore

koutetsujou no kabaneri

2017. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!