Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy diszlexiás vagyok?...

Lehet hogy diszlexiás vagyok? Több lent

Figyelt kérdés
én most 5. es vagyok és lehet h diszlexiás vagyok. Mert egyszerűen nem tudok koncentrálni figyelem zavarban szenvedek. De ez alsóban meg nem nagyon tunt fel mert minden nap uyg:2-5 órát tanultam. De most h felsős lettem már több az anyag és nm megy a fjembe. sokszor még csk azt se érte h mit olvastam.... és amikor 1 est viszek haza szüleim azt mondják h kapjam össze magamat DE ÉN TANULOK!!!!!!!!! azt szeretném ezzel kacsolatban h nektek mi a veleményetek és mit mondak a szükeimnek meg h ez a diszlexia pontosan milyen tünetekkel jár...

2017. febr. 27. 18:24
 1/2 anonim válasza:
Hát tudod ennek több oka is lehet. Nekem is vannak ilyen időszakaim amikor egyszerüen nem megy jól a tanulás ,bár az többnyire nálam azért szokott lenni mert túl nagy a hajtás, keveset alszok, keveset iszom, vagy éppen csak nehezen megy. Próbálj meg kis szüneteket tartani figyelj hogy 9-8 órát aludj és hogy sokat igyál ,de mindenképpen kérdezd meg erről szüleid, hogy miért van ez és ha egy idő után nem múlik el azt is jelezd nekik.
2017. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2017. márc. 6. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!