Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rádióban hallott, szerelmes...

Rádióban hallott, szerelmes dal címe? :O

Figyelt kérdés

Ma (17.02.27.) a rádióban (Rádió1) hallottam egy SZERELMES dalt,amit persze ismerek csak se az előadó, sem a szám címe nem ugrik be. Már végignéztem a R1 tracklist-jét,de nem találtam meg a dalt. Dúdolni,sem énekelni nem tudok hirtelen belőle egy szót/dallamot sem, hogy esetleg felismertessem valamilyen alkalmazással.


Ehhez kérném a segítségeteket!


Amit tudni kell: már írtam, hogy a dal a szerelemről szól; angol/amerikai FÉRFI énekes énekli és nagyon-nagyon híres,szerintem mindenki hallotta már életében legalább egyszer; régebbi zene...olyan 10-15 éves lehet!


Akinek a leírásról -ami elég silány- eszébe jut egy dal,kérem linkelje be ide nekem Youtube-ról! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!



2017. febr. 27. 21:02
 1/1 anonim válasza:
Careless Whisper de az sokkal régebbi...
febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!