Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudok válaszolni...

Hogyan tudok válaszolni jófogáson az üzeneteimre?

Figyelt kérdés
Megnyitottam a bejövő üzeneteimet, és ott hiába írom meg a válaszomat nem tudom elküldeni, nincs "küldés" gomb és ha entert nyomok akkor sem történik semmi.
2017. febr. 28. 21:11
 1/2 backdor válasza:

Helló

Nevetni fogsz saját magadon, fent van egy szöveg buborék hogy jófogás adat védelmi szabályok és cookik elfogadása blabla és a végén nagybetűvel hogy Rendben ! Katt rá és az eltűnik ezáltal több lesz a megjeleníthető rész és lesz küldés gomb !!! Ez Valami Flash es programozási hiba lehet szerintem hogy tovább nem bírod le görgetni és nem jeleníti meg csak ha rendben re kattintasz.

2017. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy jártam, vakartam a fejem egy ideig, hogy ennyire nem lehetek vak.

Ahogy az első írta, az a megoldás.

2017. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!