Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezelhetném, tarthatnám...

Hogyan kezelhetném, tarthatnám minél tovább "életben" a cserepes rózsát?

Figyelt kérdés
A párom a születésnapomra cserepes rózsával lepett meg és minden nap szeretném látni, ahogy virágzik. Utazás közben letört 2 bibmója. Naponta locsolom, gondját viselem, de folyton szárad. Mondtam neki, hogy üzletláncokban ne vásároljon, mégis a Tescoban vette. Azt is mondtam, hogy eddig egy hortenziát "szárítottam meg" és utána túlöntöztem és elkezdett penészedni, de a levelei továbbá száradtak. Anyámnak az a nézete, hogy így is-úgy is kidobhatom a kukába, mert neki legalább 5 bolti növénye tönkrement. Mivel kezelhetném? Mivel öntözzem, tápláljam, hogy gyönyörködhessek benne? Milyen helyen tartsam? Milyen fényt szeret? Kezdek kétségbe esni. A válaszokat előre is köszönöm és elnézést kérek az össze-vissza írásomért. Ezek a hibák abból adódnak, hogy igyekeztem utólag minden lényeges információt pótolni.

2017. márc. 2. 06:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhol vette volna a cserepes rózsát, az cserépben tönkre megy. Ültesd ki a kertbe, ott majd virágozni fog. A hortenzia szintén nem él sokáig cserépben.
2017. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közös barátunk szerint:

[link]

2017. márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!