Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk mikor viselkednek így?

Fiuk mikor viselkednek így?

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársamfuran viselkedik. Szinte nem beszélünk mert haragszok rá mert szerelmet vallott és bizonytalanná tett azzal hogy nem derült ki hogy komoly vagy nem. A végére viccet csinált belőle de a barátja azt mondta mikor írtam neki hogy már késő. A srác mikor elmegy mellettem kissé meglök vagy ha beszél a padomnak támaszkodik a lábfeje általában rám mutat és ha ránézek általában tartja a pillantást míg elnézek. Szimpátia jeleit mutatja de ugyanakkor fura. Azóta lett barátnője és ha rájuk nézik mindig hirtelen és feltűnően megcsókolja vagy megöleli . Most mégis mit akar? Olyan furán viselkedik és nem értem. .még lenne mit meséljek aki tud segíteni vagy tapasztalt az

kérem írjon! 17L



2017. márc. 2. 19:41
 1/2 Dorisz0724 válasza:
Féltékennyé akar tenni. Hogy lásd mit hagytál ki
2017. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ékszerteknős455 válasza:

Szia!

Tapasztalatból mondom, egyszerűen féltékennyé akar tenni. Én erre 2 megoldást is alkalmaztam, mire az az idióta hozzámszólt.

1. Elvoltam a fiú haverjaimmal, akikbe állitólag "szerelmes vagyok", ezzel is jelezve neki, hogy nem Ő az egyetlen ember/fiú akivel beszélni tudnék, aztán egy idő után megszólalt a közelemben.

2. Egyszer beszóltam neki,és reflexből oda költözött a mögöttem lévő padba (szegény 5.-es xddd).

Igazából ha nem foglalkozol vele, akkor egy idő után hozzád fog szólni, nem lesz kinos vele egy helyen lenni. Nekünk 2 hét kellett, és már ölelget pwp

So nem kell aggódnod. ^^

2017. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!