Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb cod? Ghosts...

Melyik a jobb cod? Ghosts vagy MW3?

Figyelt kérdés

2017. márc. 2. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Szerintem MW3 mégpedig mert a Modern Warfare befejező része valamint nekem történetben is jobban bejött, multiról nem is beszélve. Ez alatt azt értem hogy talán kevésbé bugos *cheaterek meg szinte mindenhol vannak*, valamint a fegyverek nekem ott jobban bejöttek. Viszont ha szereted hogy a karaktered kinézetét lehet változtatni *akár lányra is woow,vagy a Modern Warfare karakterekére, DLC* , valamint a survival mód helyett jobban szereted az alien hentelést akkor a Ghosts. Plusz némely DLC elég op fegyvereket is ad, valamint új módot *pl van egy pálya rengeteg horror eastereggel, ott van konkrét Michael Myers mod.* Valamint van a klánháború ami egész jópofa tud lenni ha van 7-8 ember akikkel folyton játszol, így az appon is végig követheted mennyire vagytok jók, emellett teljesen más lett a killstreak rendszer is ha a többi CoD-hoz hasonlítod. :) Személy szerint nekem jobban bejött a zombie mód a többi játékokban. :) Habár az Mw3-ban zombik nincsenek van survival mód és coop mód küldetésekkel a singleplayertől külön. Nem mondom hogy rossz volt a Ghosts, csak egyszerűen nem tudott annyi érzelmi töltet adni mint az MW3. Kivéve mikor Rileyt *a kutyust* kellett menteni, na ott kicsit kész voltam hogy mi van ha meghal. ;w;

Egy szó mint száz, engem bosszantott a rengeteg DLC a bónusz már-már nevetségesen op fegyvereikkel, a rengeteg, jobb karakter kiegészítőkkel, a jobb/remaster pályáikkal amik miatt ha élvezni akartad a játékot még pluszban fizetned kellett. De ez csak az én véleményem :) Vagyis jobban szeretem a klasszikus CoD-okat, plusz az MW3 a Modern Warfare trilógia befejezője, azért is jött be annyira mert nagyon a szívemhez nőttek az előző két rész *életben maradt* karakterei és hogy mégis hogy lesz vége a 3. vh-nak. Szóval ezeket összegezve szerintem az MW3. :) Remélem sikerült értelmes választ adnom. :'D

2017. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a tartalmas választ! :) Ment a zöld kéz
2017. ápr. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!