Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Amerikába vagy Angliába...

Amerikába vagy Angliába lennék a későbbiekben rendőr, vagy tűzoltó. Mi szükséges hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan célom, álmom van gyermek korom óta, hogy kiköltözök Amerikába vagy Angliába, és ott vállalok el valami szociális hivatást. A jelenlegi magyar viszonyok között, még inkább gondolkodom azon, hogy a későbbiekben kiköltözök. Persze mondhatják, hogy ez egy irreális álom/cél, ami elérhetetlen (láttam ilyet, azért gondolom, hogy páran írni fogják). A kérdésem az lenne, hogy az állampolgárságon kívül (no meg a nyelvtudáson kívül) szükséges valami iskolai végzettség ezekhez a munkákhoz? Például adott, hogy kiköltözök Amerikába, és ott rendőr szeretnék lenni egy kisvárosban. Az állampolgárságon, és a többi alap dolgon kívül nem szükséges valami érettségi féleség?

Keresgéltem itt az oldalon, és máshol is, de nem találtam erre választ. Esetleg írhatnának olyanok, akik Amerikában, vagy Angliában élnek, és úgy költöztek ki. :) A válaszokat előre is köszönöm!



2017. márc. 2. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy egy érettséginél több kell ahhoz, hogy valaki rendőr lehessen...
2017. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erettsegi plusz rendorsuli, ezt itthon megcsinalod ez oke de ha ki is jutsz amerikaba ott sztem nem fogjak elismerni a magyar papirjaid.
2017. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ismernek el. Azert kerdezem, hogy Amerikaban az Akademiara kell valami papir ami itt erettseginek felel meg?
2017. márc. 4. 05:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Elbeszélgettem egy Amerikában élő magyar származású rendőrrel, aki elmondott mindent amire kíváncsi voltam. Leírom, hát ha érdekel még valakit rajtam kívül. "Kell, hogy legyen érettségid vagy pedig GED. Esti bizonyítvány. A komolyabb rendőrségeknél kell, hogy legyen 60 főiskolás kredited is. Az allampolgarsag utan jelentkezni kell a rendorseghez. Ok kulonbozo teszteket adnak majd neked. Irasbeli, fizikai, pszichologiai, stb. Amikor azokon atmesz utana jon egy "background check". Ha mindenen atmentel akkor kezdodik a 6-7 honapos rendor akademia, ami olyan lesz mint maga a pokol." Utólag is köszönöm az illetőnek a válaszát. :)
2017. márc. 14. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Megnézném mikor leszel te ott állampolgár. Idegen emberekért löveted le magad.
2017. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!