Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sorozatbaráton...

Miért nem tudok sorozatbaráton és bármilyen más online oldalon sorozatot/filmet nézni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ezekhez a linkes dolgokhoz szóval hátva valaki tud nekem segíteni. Régebben néztem sorozatot sorozatbaráton, nem kapott a gépem vírust,de most nemrég óta(na jó, már egy jó ideje), az istennek sem tudok megnézni egy sorozatot mert csak azt írja ki, hogy telefonokat nyertem, meg ennyi és ennyi vírus van a gépemen.. és a telefonomon is ugyan úgy. Sorozatbarát fiókom van. A barátaimnak jó minden, csak nekem nem. Pedig már más elektronikai eszközzel is próbálkoztam már. Talán az is rátesz, hogy amerikaban lakom? Dehát ugyanúgy Magyarországon is ez volt. Már annyira idegesít, hogy nem tudom megnézni újra a kedvenc filmeim vagy esetleg amit nagyon megszeretnék nézni..:( Válaszaitokat köszönöm.

2017. márc. 3. 04:52
 1/2 anonim válasza:
0%
Regisztrálni kő.
2017. márc. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!


Konkrétan nem tudok segíteni, hogy online nézhesd a filmeket, de tudok ajánlani egy ingyenes programot, ami letölti neked, aztán megnézheted, amikor ráérsz. Beállíthatod úgy is, hogy figyelje a vágólapot, ekkor automatikusan a listára teszi, amit talál. Jobb gombbal kattintasz a programban a filmen, és a letöltést választod. Érdemes innen (a fejlesztőtől)letölteni, mert ha máshonnan szeded le, lehetnek benne nemkívánatos vendégek. Ez viszont így tiszta:

JDownloader 2: [link]

2017. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!