Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael kors smartwatch...

Michael kors smartwatch tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már? Ha igen, honnan, jár e hozza a töltő? Illetve milyen? Megéri?

2017. márc. 3. 13:14
 1/2 anonim válasza:

Nekem van! Meg Apple watchom is van. Hogy teljesen őszinte legyek veled... elég fölöslegesek. Én nagyon befolyásolható vagyok a reklámok által, és ha valami ekkora hypot kap akkor nem tudok ellenállni neki...

de ha őszinte választ akarsz. Felesleges. Okos óra? Basszus, egész nap a kezemben a telom is. Mikor meg tényleg fogalmam se volt róla mennyi az idő és ra akartam nézni... hat nem lemerült?!?

Én nem rendeltem, hanem ősszel kint voltunk rokonoknál Angliába és ott vettem. Ne rendelj! Tuti kamut árulnak ebayon...

ÉS TÉNYLEG gondold át h szükésed van e rá! Mert ha megveszed 150ert és rájössz hogy Bocsi megse... akkor iszonyú sokat buksz majd az eladásán... én is kb 85ert tudnám csak eladni... inkább akkor megtartom már.

(Persze hogy adnak hozza töltőt)

2017. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, végülis jogos, köszönöm.
2017. márc. 4. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!