Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rosszlányok.hu-n találok...

Ha rosszlányok.hu-n találok kamu képet akkor? (többi lent)

Figyelt kérdés
Akkor tényleg kaphatok 10.000ft-ot? Nem átverés ez? Van itt olyan aki tényleg kapott pénz akkor ha talált kamu képet?

2017. márc. 3. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
nem fogsz kamu csajt talalni, max bunko lehuzost, viszont ez a kepekbol nem derul ki.
2017. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem fogsz kamu képet találni! :)

Alapból egy szűrőn fut át, ami hamarabb megtalálja, mint ahogy te a google-t ráereszted.

Max élőben derül ki, hogy a hírdető picit lódított, retusálás, photoshop, de az nem kamu, hanem szerkesztett.

2017. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kapsz, de ez nem ilyen egyszerű. A rosszlanyok.hu arra vállal garanciát, hogy a képen a hirdető szerepel, nem pedig arra, hogy a hirdető fog neked ajtót nyitni. Fel van sorolva egy lista azokról a felhasználókról, akik találtak kamu képet:


[link]

2017. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem a retusált képek számítanak kamunak.


De amúgy én több olyan hirdetést is találtam ahol más hirdető lányok képei vannak, kitakart arcal. Van ahol 3 különböző, de hasonló lányt 1 lánynak írtak. De nem jelentettem, de szerintem ha ilyet találsz, akk tényleg fizetnek.

2017. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem érdemes foglalkozni vele. Egy lábyhoz mentem el egyszer.

Fotók : szexi szép nő.

Valóság : egyértelműen kamu, lepukkadt siettetős nőszemély, csak alapjaiban hasonlított a fotókon lévőhöz. Jelentettem az oldalnak, reagáltak hogy ellenőrizték és nem kamu :D az a kamu, h ki van írva hogy adnak egy 10-est :)

2018. aug. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!