Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobatársaim részegek, mit...

Szobatársaim részegek, mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés
Asszem túl sokat ittak, röhögnek mint a fakutya és nem lehet tőlük aludni.Mit tegyek, segítsetek, mert holnap nagyon fáradt leszekk!L16
2010. máj. 9. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem tehetsz velük semmit, dugd be a füled, és aludj, vagy igyál holnap E-italt, ha fontos, hogy ne legyél fáradt. Legközelebb meg igyál te is, akkor legalább majd te is nevetgélhetsz aggodalmaskodás helyett :P Na ezért meg majd jól lepontoznak :D
2010. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
erőszakold meg őket:D XD na jó csak vicc volt hát szerintem igyál te is:D
2010. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne igyál. Ha ez rendszeres, kérd át magad egy másik szobába, azaz cserélj valakivel, aki meg a többiek józansága miatt szenved.


A maira nincs ötletem, esetleg aludj pár órát valami közös helyiségben az asztalra dőlve, vagy kéretzkedj be valahová, ahol van barátnőd/ismerősöd.


(37/F)

2010. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy versenyen voltam egyszer úgy, hogy a szobában bizonyos személyek nem voltak tekintettel arra, hogy a többiek pihennének (a verseny napja előtti éjjel), másnap energiaitallal kezdtem, de nem tudtuk a max. formánkat hozni emiatt a kis izé miatt, jobb eredményt tudtunk volna elérni, ha pihenünk, de így utolsó előtti helyen végeztünk. Ha ilyen újból előfordulna máshol, én kivonulnék a folyosóra az alvó cuccommal, és kint aludnék, akár a földön, ha fontos a másnapi frissesség. Illetve a fölöttünk lakó szomszéd szokta éjjel (éjfélkor is) bömböltetni a tévét, olyankor felmegyek és lekapcsolom a villanyóráját. Vonulj ki valahova aludni, vagy szólj rájuk, holnap meg kezdj energiaitallal reggeli mellé, én éreztetném velük, a velük ivás se megoldás, mert a másnaposság még jobban elveszi a teljesítőképességet.
2010. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez középiskolás kolesz, takarodóval meg minden, szóval elvileg kussban kellett volna lenniük, csak hát a bent alvó nevelő is nagyívben lekakilta hogy mit csinálunk, szokás szerint.De egyébként meghánytatták magukat aztán nagynehezen elaludtak éjfélkor:S

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 10. 08:19
 6/8 anonim ***** válasza:
B@szd bele az öklödet az arcába és ezt ismételgesd addig amíg meg nem fogadják h többé nem tesznek ilyet...
2010. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Középiskolás kolesz? Hát gratulálok a felügyelőknek is, hogy ilyent meg lehet tenni másnapi suli előtti éjjel. És nincs nyugisabb szoba? Mások is ezt csinálják? Amúgy én szólnék a nevelőknek (minden egyes alkalommal, ha a nyakukra jársz, csak tennének valamit).
2010. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szzeretem a szobatársaimat, csak néha idegesítőek ennyire!
2010. máj. 10. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!