Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tudunk jobban gondolkozn...

Miért tudunk jobban gondolkozni akkor amikor részegek vagyunk?

Figyelt kérdés

Tegnap részeg voltam,de nem olyan komplett részeg,mert nem történt filmszakadás se semmi, csak épp nagyon spicces voltam (megittam egy üveg bort).

Azt vettem viszont észre,hogy tök jól kijöttem mindenkivel,a gondolatok könnyen és jól jöttek,azt mondtam amit "kellett" mindig,szóval igazi profi ember voltam...

nem akarok részegessé vállni,de miért van ez ? persze,hogy mostmár csak azért is innék,hogy ilyen kedvelt és jó ember legyek,de ha valaki megmondja,hogy hogyan lehet ilyenné vállni alkohol nélkül is akkor nem iszom többet...Vélemények?


2011. jún. 13. 11:30
 1/5 szamóca.. ***** válasza:

bátrabb vagy, nem forudl meg minden szó előtt a fejedben hoyg an vajon ez most jó-e, mondhatod-e...

ezt meg lehet oldani alkohol nélkül is azért =)

2011. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jól szűröm a gondolatokat olyankor,érted ?

elmékszem hogy tegnap is sokszor jött,hogy olyat mondjak ami nem lett volna olyan jó,ezért nem mondtam,hanem mondtam valami jobbat,valami találóbbat

ez nem sikerül józanon !

2011. jún. 13. 11:37
 3/5 A kérdező kommentje:
vagyis sikerül,hogy ne mondjak hülyeséget,de a megfelelő szavak nem jönnek a számra....:(
2011. jún. 13. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a kérdésem... remélem nem haragszol meg, kedves kis ivópajtásom, ha felteszem :) Részegen mért vagyunk őszinték?:D
2011. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamóca.. ***** válasza:

talán akkor gondolkodni is jobban mersz. nem tudom, nálam éppen fordítva van, alkohol hatása alatt néha hülyeségeket beszélek, mert sokkal hirtelenebb vagyok, ami együtt az amúgy is hirtelen természetemmel katasztrófához vezet:D


a másik kérdésre: nem tudom, én józanul is ősiznte vagyok általában. részegen azrét jobban mert szintén nem gondolod át, hogy abból msot baj lehet ha elmondod + bátrabb vagy és nem érdekel annyira mi lesz a következménye.

2011. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!