Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szuleimnek...

Hogy mondjam el a szuleimnek hogy tetovalast csinaltattam?

Figyelt kérdés

Igen tudom, hogy nem lehet 18 ev alatt csak szuloi engedeyel, de egy ismerosom csinalta. Es mar reg ota terveztem, de nem rajongtak az otletert, viszont nem is tiltottak. Es meg nem is nagyot csinaltattam, csak nem tudom hogy mondjam el? Segitsetek kitalalni valami ertelmeset es legyszi a kritizalast hanyagoljatok.

16/L


2017. márc. 3. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy egy buliban annyira berúgtál, hogy tulajdonképpen észre sem vetted, mikor szippantottad fel a kokaint. Aztán ennek következménye volt, hogy három fiúval egyszerre feküdtél le, és ha már teherbe estél nem akartad elvetetni, és emiatti hirtelen felindulásból csináltattál egy tetoválást.


Hidd el, nem fognak a tetkó miatt aggódni.

2017. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen tetkó?

Mondjuk egy Mickey egér fejre vagy egy ízléses mintára nem ugyanaz lesz a reakció.

Nem lesznek elragadtatva, de legyél őszinte.

16/L

2017. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En 15evesen csinaltattam a combomra a kutyam portrejat (termeszetesen nem szalonban, hanem ismerossel).

16eves koromban 'nyaggatam" edesanyamat, hogy szeretnek tetovalast, de nem engedte, mondta, hogy majd ha betoltom a 18at blabla...

Aztan 17eves koromban elealtam (mikor jokedve volt :D ), aztan elmondtam neki.

Kinevetett, hogy hogy birtam titokba tartani, harag nem volt..:)


Viszont fugg az is, hogy a tied hol van, es mit abrazol. En fiu vagyok, eltudom takarni a combomat.. :D


Nem ismerem a szuleidet, igy nem tudom a reakciojukat. Viszont azt tudnod kell ( es a tetkos haverodnak is tudnia kellett volna ), hogy igy ha esetleg beperelik a szuleid, akkor jol 'megfingatjak.."


De a legjobb az oszinteseg, enis rengeteget 'rettegtem", hogy nehogy valamelyik osztalytarsam bekopjon, mivel egy par ismerte a rokonaimat..


19f

2017. márc. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kifelejtettem*

Allj ele (amelyikkel jobb a viszonyod, es kevesbe szigoru), es mondd el neki..

Aztan utana meg megtudjatok beszelni, hogy a masiknak, hogyan mondjad el... :)

2017. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!