Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz? Irnatok...

Szerintetek ez igaz? Irnatok ra szemelyes tapasztalatot? (legfokeppen a szerelem erdekelne)

Figyelt kérdés
Uralod ha elengeded, eléred ha nem kergeted. Tiéd ha már nem akarod, megtalál ha nem kutatod.

2017. márc. 4. 03:34
 1/2 anonim válasza:
Ha menni akar akkor engedni kell ha igazán szeretett akkor vissza jön. Teret kell adni egymásnak nem jó a 24 / 24 h .pl a szakítás téren nézzük akkor szokott olyan is lenni hogy aki szakít végül az bánja meg .szép idézet és szerintem igaz is :)
2017. márc. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ékszerteknős455 válasza:
2 hétig rosszba voltam azzal a fiúval, akibe szerelmes vagyok. Nagyon jó haverok vagyunk, ezért sokan néztek is minket, miért kerüljük egymást. Egy másik csajjal volt, gondoltam ha vele tényleg boldog, hát, legyen vele, Én pedig el voltam egy másik fiúval (Legjobb barátom). Aztán egy idő után elege lett, hogy a csaj otthagyta, Én meg "turbékoltam" Pistivel (legjobb haverom). Mikor haza lehetett menni hét után végre megvárt, és megölelt. Azóta nem szoktam nagyon ráeröltetni magam.
2017. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!