Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha mindkét fél igazán akarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindkét fél igazán akarja, ki lehet bírni, hogy hétvégente meg szünetekben találkozik csak a párjával? Tudtok esetleg mondani jó tapasztalatot erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
19/l vagyok,most megyek majd egyetemre,és itt a lakóhelyemen van barátom (nemrég jöttünk össze,de korábban már pár hónapot jártunk,és tudom hogy mindig is nagyon szeretett...most az nem fontos miért lett akkor vége,de nem amiatt hogy nem illettünk össze,vagy valaki bekavart volna). Hiába lesz ott sok új ismerős,nem kell más nekem e téren:) Hiszünk benne hogy működhet,meg később akár közös albérlet is szóba kerülhet,de azért félek...Nem akarom elveszíteni!

2015. aug. 21. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 18/L vagyok, és mi is csak hétvégente találkozunk egymással, mert ő sokat dolgozik, pedig kb. 10 km-re lakunk egymástól. Nyári szünetben, persze többet vagyunk együtt, a leállás 2 hetében pedig minden nap együtt voltunk. Mi 2 éve vagyunk együtt, és nekünk jó ez így :) Sőt, a 2 hét leállásban volt pár nap, amit külön töltöttünk, és rendesen felpezsdültünk utána.

Szerintem ha minden hétvégén fogtok találkozni, az bőven elég. Szerintem hülyeség házasosdit játszani, hogy minden nap együtt legyen valaki, hiszen akkor teljesen feladod a saját énedet, ami nem jó. Plusz, néha ki kell hogy szabadulj a rózsaszín ködből, hogy tényleg olyan tökéletes-e a párkapcsolatod, hogy egy élethosszig vele légy.

2015. aug. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 és fél éve vagyok távkapcsiban a párommal, a táv 200 km. Nagyon szeretjük egymást, heti egyszer találkozunk pár órára a két város között, és csak akkor egymásnál, mikor mind a kettőnknek jó. Egyébként meg mindennap skype-on beszélgetünk. Hamarosan pedig összeköltözünk, eddig nekem a suli miatt nem volt lehetséges ez és most meg munkát keresek.


Ha tényleg szeretitek egymást, megbíztok egymásban, hűségesek vagyok, nem vagytok féltékenyek és tényleg akarjátok, akkor igen, minden lehetséges. :)


25N

2015. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!