Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy könyvet keresnék, amit...

TinaTinka kérdése:

Egy könyvet keresnék, amit pár éve olvastam és nagyon jó volt, de sajnos a címét elfelejtettem. Ha valaki ráismer, le tudná írni az íróját és a címét?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, aki a nagymamájánál volt vidéken, a semmi közepén, és az egyik barátnőjének írta le az év eseményeit. (mert a csaj pszichiátrián volt) És leírta benne, hogy a biosz (? ) tanárukat mennyire utálták és ki akarták rúgatni. Ezért kémkedtek utána és megtalálták, hogy az előző iskolájából azért rúgták ki, mert viszonya volt egy diákjával. Ezért a 4 barátnő ( 1, aki írja a sztorit,2, aki pszichiátrián van, a másik kettő pedig éli az életét) elhatározta, hogy csapdába csalják a tanárukat, hogy úgy tűnjön, mintha az egyik csajjal viszonya lenne. Azzal a csajjal, amelyik modell. De először az apja nem engedi, hogy modellkedjen, de utána meg már a pénz miatt ő maga küldi a lányát modellkedni. És folynak az események meg stb. A vége pedig valami olyasmi, hogy az a csaj, aki írja a sztorit, visszamegy a városba, befejezi az írást, elküldi az anyjának, hogy megtudja mi történt, meg persze elküldi a pszichiátrián lévő barátnőjének, hogy fel tudja dolgozni az eseményeket. Igazából azt nem akartam leírni, hogy mi lett az ügy vége, mi lett a tanárral, meg miért van a csaj pszichiátrián, mert nem szeretnék spoilerezni, hátha másnak is megtetszik és el szeretné olvasni. ( Mondjuk remélem az írással se spoilereztem sokat)

2017. márc. 4. 17:02
 1/1 anonim válasza:

Sajnos nem tudok neked segíteni de nagyon fölkeltette az érdeklődesemet úgyhogy remélem valaki meg tudja mondani a címét :D

Hány éves vagy?

2017. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!