Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell olyan videót...

Hogyan kell olyan videót szerkeszteni? (mint a youtube-on található 3000 angol szó)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Abban kérem a segítségeteket, hogy tudja-e valaki, hogyan kell videót szerkeszteni a következő témában: A youtube-on találtam egy 3000 angol szóról szóló videót. Nekem word formátumban megvan a német 4000 szava, ebből szeretnék egy ilyen videót készíteni, de nem tudom milyen programmal, vagy eljárásban csinálta az illető, aki a youtube-on megosztotta. A 4000 szót kicsit sokáig tartana egyesesével begépelni és képi anyagot készíteni belőle. Nincs valami egyszerűbb eljárás, mert a felolvasást talán meg tudom oldani külön külön a német és magyar változatot, azt pedig elcsúsztatva két hangsávként egymás alá illeszteni, de a képekkel gondban vagyok. Ebben várom szíves segítségeteket és ötleteket! Köszi Gábor

2017. márc. 9. 12:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!