Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy kapunk egy igazgat...

Freedom_975 kérdése:

Lehet, hogy kapunk egy igazgatói intőt?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársammal ma órák után elmentünk a boltba. Mind a ketten napközisek vagyunk. Engedély néllül mentünk el. Mikor visszaértünk, meglátott minket a napközis tanár. Meglátta a kezünkben az energiaitalt is. Azt mondta a tanár, hogy -az illető akinek nem mondom el a nevét- kap egy igazgatóit. Rám nézett, bocsánatot kértem tőle, mondtam neki, hogy többet nem fordul elő ilyen, és annyit mondott, hogy "rendben, ülj le"


Megnyugodtam egy részről, mert nem kapok(valószínűleg!) intőt. Másrét pedig nagyon félek, nehogy tényleg megkapja az intőt az osztálytársam. Mivel valószínűleg elmondja osztályfőnökömnek a történteket a tanár, (az osztályfőnököm ki nem állhat engem) ugye nem kapok intőt? Anyát már egyszer felhívta, és nem akarom, hogy most is felhívja. Valamint ha kapunk egy igazgatóit befolyásolja a továbbtanulásunkat? Gimibe szeretnék menni.

Kérlek adjatok tanácsot, mit mondjak, kinek, mikor és hogyan?

Nagyon szépen köszönöm.

13/L



2017. márc. 9. 17:48
 1/3 te te te ***** válasza:
:D regen e is mi dig ezen szartam. aztan jona gimi, amikor mar tenyleg mindent a vilagvegekepp fogsz fel mint minden kamasz. nyugi, ha tenylehg intot akka adni akkor mar adott volna. egy rohadt energiaital? :D. csak probaljnaz elkovetkezo 1 evben- 8.felevig-nagyon nyalni a tanarok segget, nmert meglatod, jot tesz a jegyeidnek :D
2017. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, nagyon szepen koszonom 😄💜
2017. márc. 9. 18:52
 3/3 anonim válasza:
Nem nagy cucc egy igazgatoi en iden mar 2-t kaptam az egyiket azert mert palinkat vittem a suliba es berugtunk es az egyik haverom rosszul lett a masikat meg mer az egyik gyerek fel idegesitett en meg lekevertem neki egyet
2017. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!